מוקי

לאחר שזכה בתארים: איש השנה במוסיקה , זמר השנה ושיר השנה לשיר “ילד של אבא” ואחרי שקיבל אלבום זהב על מכירות אלבומו האחרון והמצליח, “לב חופשי”, יוצא מוקי לסיבוב הופעות – “ילד של אבא” .

בהופעה יבצע מוקי את להיטיו הגדולים והאהובים, ביניהם: לב חופשי”, “ילד של אבא”, “אם יש סיכוי” “ילדה סוכר”, “מדברים על שלום”, “אלוהים”, “באמת מקרוב”, “לא רואה ממטר”, “עוקף מלמעלה” ועוד, מלווה בלהקת נגנים נפלאה על במה מעוצבת ותאורה עוצמתית ומרשימה ,תוך שהוא סוחף איתו את הצופים לחוויה מוסיקלית כיפית במיוחד.

 

מוקי החל את דרכו כחבר בלהקת שבק ס’, בשנת 1992, ולאחר ההצלחה בתקופת פעילותו בלהקה יצא לקריירת סולו. האלבום הראשון שלו “שמע ישראל”, עליו עבד עם פילוני בשנת 2001, זכה להצלחה רבה והגיע למעמד של אלבום זהב תוך זמן קצר. בין השירים שכלל האלבום: “מדברים על שלום”, “ילדה סוכר” ו”האדמה בוכה”. בעקבות הצלחת האלבום זכה מוקי בתואר “זמר השנה” בגלגלצ, “תגלית השנה” ברשת ג’ ובפרסי אקו”ם ל”אלבום השנה” ו”שיר השנה”.

ב-2005 הוציא מוקי את אלבומו השני “עוקף מלמעלה”. גם באלבום זה עבד עם פילוני, שהלחין, הפיק ועיבד את השירים. האלבום הכיל מגוון גדול של שירים כמו “עוקף מלמעלה”, “אלוהים”, “שבק מיוזיק”, “שיר מלחמה” ו”זה לא נגמר”. על שירי אלבום זה זכה מוקי בפרס אקו”ם בקטגורית “תמלילן השנה”.

בשנת 2008 הוציא מוקי את אלבומו השלישי, “באמת ומקרוב”, שהורכב כמעט כולו מגרסאות כיסוי אקוסטיות לשירים מאלבומיו הראשונים ובעקבותיו יצא לסבוב הופעות אקוסטיות מיוחדות.

בשנת  2009 הקליט אלבום עם להקת הפאנק רוק הישראלית המצליחה יוסלס איי.די, מתוכו יצאו להיטים כגון “מה לך נפשי” ו”הנה עיר” שהוקלט גם בשיתוף עם קרן פלס, ונבחר כשיר הפתיחה של הסדרה TLV” – עושים את תל -אביב”. השיר “רוצה להתבגר” מהאלבום הפך לפתיח של הסדרה “רמזור” ונחשב לשיר המצליח ביותר מאלבום זה.

בנוסף לפעילותו המוסיקלית שיחק מוקי בסרטים: “כנפיים שבורות”, “ז’אטם איי לאב יו טרמינל”, בסדרות הטלוויזיה: “שבתות וחגים” “מקימי” , “פעם בחיים”,” יחפים” ובמחזמר “הלהקה” בתיאטרון הבימה.

ב-2014 חזר מוקי עם אלבום חדש, חמישי במספר – “לב חופשי”. כל השירים באלבום נכתבו על ידי מוקי והולחנו על ידו ועל ידי שלומי שבן, דודו טסה, זאב נחמה, יזהר אשדות, יאיא כהן אהרונוב, אורי אבני וג’וני גולדשטיין. האלבום הופק ע”י אורי אבני.

ניהול אישי – מיקי דה פז ורונית ארבל.

לוח הופעות

הופעות לאמן זה לא עודכנו במערכת. אנא בדקו במועד מאוחר יותר.

הזמנת מופע

הודעתכם:

או התקשרו עכשיו להזמנת מופע – 03-5580890