אתניקס

אתניקס, הלהקה “הכי ישראלית”, הלהקה ששיריה הפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית, חוגגת 30 שנות עשייה מוסיקלית ויוצאת במופע חדש מרהיב וייחודי.

אין ספור מחמאות נאמרו על הלהקה המעולה הזו שאין כל ספק שהיא ראויה לתואר הלהקה הכי ישראלית שהייתה כאן, עם הפופ מרובה ההשפעות ועם המוזיקה שמשקפת את הישראליות במיטבה כבר 30 שנה ברציפות. אפשר לומר שמדובר ביצרני הלהיטים הגדולים ביותר שקמו לנו מאז ומתמיד והזמן רק הולך ומשביח את הלהקה ויצירתה.

להקת אתניקס, הוציאה במהלך השנים 18 אלבומים.
במהלך השנים, שיתפה אתניקס פעולה עם אינספור אמנים: ריטה, שרון חזיז, שרית חדד, זהבה בן, סאבלימינל, חיים משה, ישי לוי, ריקי גל, דנה אינטרנשיונל, יבגני שפובלוב, הקומדי סטור, שלום אסייג וכמובן אייל גולן.

הלהקה זכתה אין ספור פעמים בתארי “להקת השנה” והופיעה על הבמות בכל רחבי הארץ והעולם עם להיטיה הגדולים.

הופעתה של להקת אתניקס היא מהמרהיבות והמושקעות שקיימות בישראל, עם הפקת סאונד ותאורה מהמקצועיות שיש. הלהיטים הגדולים שכתבו לעצמם ולאחרים הפכו לקלאסיקות ישראליות ומהוות את הבסיס להצלחתה של הלהקה לאורך השנים, ביניהם: מתי לחזור, ציפור מדבר, קטורנה מסאלה, כתם הפרי, תותים, עכשיו אני בבית, ג’סיקה, שיר ישן ,תביא קצת דינרוס, BMW שחורה, האהבה תנצח, היא לא תשוב, במכונית, שניים שניים, הטעם שנשאר, כי החיים כל כך יפים, אהבת חינם, יש אלוהים, יהיה לנו טוב, גשם שלי, אמונה ועוד.

ניהול אישי : מיקי דה פז ורונית ארבל.

לוח הופעות

הופעות לאמן זה לא עודכנו במערכת. אנא בדקו במועד מאוחר יותר.

הזמנת מופע

הודעתכם:

או התקשרו עכשיו להזמנת מופע – 03-5580890