שלומי שבת

שלומי שבת, מהזמרים האהובים בישראל, החל את הקריירה המוסיקלית שלו בארה”ב כזמר במועדונים של יהודים שירדו מישראל.

בשנת 1988 הוציא בישראל את אלבומו הראשון “מן החושך חזרתי”, בו היה ניסיון לשלב השפעות רוק במוסיקה מזרחית.

בשנת 1990 יצא אלבומו השני “בגלל הרוח” שהיווה את הפריצה הגדולה שלו והפך את שלומי לכוכב גדול בישראל גם בז’אנר המזרחי וגם בז’אנר המערבי. באלבום זה שיתף פעולה עם ארקדי דוכין, מיכה שטרית, יוני רועה, ננסי ברנדס ואחרים. שילוב אמנים אלו המשיך את הקו המערבי-מזרחי מהאלבום הראשון, וקרב את שלומי לשני סוגי הקהלים. בהמשך שנות התשעים יצאו האלבומים “אל תלכי רחוק מדי” (1991), “שעה אחת ביחד” (1993), ו”שלומי שבת” (1998) שלא זכו להצלחה כקודמיו.

חזרתו לקדמת הבמה החלה עם צאת השיר “לכל אחד יש” שכתב יחד עם עוזי חיטמן ז”ל וביצע בדואט עם ליאור נרקיס. דואט זה היה חלק מאלבום הדואטים הראשון שהוציא באותה שנה “שלומי שבת וחברים”, שהורכב כולו מדואטים עם אמנים ידועים לצד אמנים צעירים ואלמוניים בחלקם. אלבום זה מכר מעל 200 אלף עותקים!
בשנת 2003 יצא אלבומו “זמן אהבה”. כשהוא נישא על גלי ההצלחה של אלבום הדואטים ואלבום זה, הופיע שלומי שבת לראשונה בקיסריה. בהמשך הוציא אלבום דואטים נוסף “חברים 2” (2006) והשתתף במחזמר “כמו בסרט” לצד יהורם גאון, מיקי קם ואחרים.

בשנת 2007 חבר לפבלו רוזנברג והשניים העלו מופע משותף שתועד בקיסריה על גבי CD ו – DVD מצליחים. המופע רץ בהצלחה רבה במשך שנתיים על הבמות הגדולות בישראל.
בהמשך יצאו האלבומים “אני שר אלייך” (2008), “ההופעה בקיסריה” (2009), “שתדעי” (2010) והאלבום הכפול “אחד לנשמה, אחד למסיבה” (2012) שתועד גם על גבי CD ו –DVD שהונצחו בהופעה בקיסריה במהלך סיבוב ההופעות המצליח (2013).

בשנת 2012 הצטרף לצוות המנטורים בתכנית THE VOICE ישראל. בתכנית זו ליווה מתמודדות בולטות בתכנית ביניהן יובל דיין, ולינה מחול (זוכת העונה השנייה). במקביל המשיך לעבוד על אלבומו הבא, ממנו יצאו הלהיטים “האחת מבין כולן” ו-“הלב”.

בשנים האחרונות שלומי שבת ביסס את מעמדו כזמר נשמה גדול, ואחד מהאמנים המצליחים בישראל. הוא מופיע ללא הפסקה בהיכלים הגדולים ביותר, כשכל הכרטיסים נמכרים מראש. שיריו כובשים את ראשי המצעדים, אלבומיו מוכרים עשרות אלפי עותקים, והביקוש להופעותיו רק עולה וגדל.
שלומי שבת הוא אחד המוסיקאים החשובים של השנים האחרונות, שיריו הפכו לקלאסיקות בזמר הישראלי, ביניהם: “בגלל הרוח”, “שתדעי”, “ואני שר”, “אבא”, “יש לך”, “תגלי לי למה”, “תנו לגדול בשקט”, “משתגע מאהבתך”, “היידה”, “אל תלכי רחוק מכדי”, “תרצי בי”, “הרי את מקודשת”, “אמא”, “מחפש”, “מרגריטה”, “טרפטוני”, “לכל אחד יש” ועוד רבים וטובים.

במופע החדש הוא מגיש את להיטיו הגדולים בכל הזמנים, לצד להקה של 10 נגנים וזמרות ליווי, מרגש ומלהיב את הקהל במופע הכי ישראלי שיש!

סושיאל.

הליקון-כנען מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת הופעות ואירועים

להזמנות. 03-5580890 | עומר. 054-5999000 | יוני. 052-4765452 | מייל. booking@helicon.co.il