עברי לידר

מהאמנים החשובים, והמשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית, זמר, מלחין, מפיק מוסיקלי ויוצר מוערך עטור פרסים פרץ לעולם המוסיקה הישראלי בסערה לפני כ-25 שנה ומאז מכר למעלה מחצי מיליון עותקים מאלבומיו.

כל אלבומיו של עברי מכרו אלפי עותקים וכולם הגיעו למעמד של אלבומי זהב ואלבומי פלטינה. הרדיו לא מפסיק לנגן את שיריו והוא נחשב לאחד ממושכי הקהל הגדולים בישראל. הופעותיו של לידר מלאות באנרגיה ואווירה טובה. הוא נאמן למעריציו והם מצידם מחזירים לו אהבה.

הופעת להקה
לידר, מלווה בלהקת הנגנים המשובחת שלו מציג מופע מרהיב, ייחודי וחדשני ברמה בינלאומית שכולל קירות לד מלווים בתאורה מרהיבה בעיצובו של רונן נג’ר, הקרנות אימג’ים צורניים משולבות במרכיבים חזותיים וארט אמנותי שהופקו במיוחד למופע ויוצרים חווית מולטימדיה מרהיבה, מערכת עיצוב סאונד דיגיטלית מהמתקדמות בעולם המשמשת את האמנים המובילים בעולם שתוכננה על ידי ערן פרלדיק וכמובן עיבודים חדשים ועדכניים לכל סט ליסט הלהיטים של לידר מלאונרדו שיצא לפני למעלה מ- 25 שנה ועד הלהיט האחרון שיצא.

עברי לידר ותומר מייזנר “מרימים”
כחלק מהרצון של לידר להביא פורמטים שונים ומעניינים לבמה הוא חובר לדי ג’י תומר מייזנר והשניים מעלים מופע המבוסס על להיטי של לידר בעיבודים אלקטרונים שמרקידים ומקפיצים את הקהל

סושיאל.

הליקון-כנען מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת הופעות ואירועים

להזמנות. 03-5580890 | עומר. 054-5999000 | יוני. 052-4765452 | מייל. booking@helicon.co.il