מוקי

מוקי החל את דרכו כחבר בלהקת שבק ס’, בשנת 1992, ולאחר ההצלחה בתקופת פעילותו בלהקה יצא לקריירת סולו. האלבום הראשון שלו “שמע ישראל”, עליו עבד עם פילוני בשנת 2001, זכה להצלחה רבה והגיע למעמד של אלבום זהב תוך זמן קצר. בין השירים שכלל האלבום: “מדברים על שלום”, “ילדה סוכר” ו”האדמה בוכה”. בעקבות הצלחת האלבום זכה מוקי בתואר “זמר השנה” בגלגלצ, “תגלית השנה” ברשת ג’ ובפרסי אקו”ם ל”אלבום השנה” ו”שיר השנה”.

ב-2005 הוציא מוקי את אלבומו השני “עוקף מלמעלה”. גם באלבום זה עבד עם פילוני, שהלחין, הפיק ועיבד את השירים. האלבום הכיל מגוון גדול של שירים כמו “עוקף מלמעלה”, “אלוהים”, “שבק מיוזיק”, “שיר מלחמה” ו”זה לא נגמר”. על שירי אלבום זה זכה מוקי בפרס אקו”ם בקטגורית “תמלילן השנה”.

בשנת 2008 הוציא מוקי את אלבומו השלישי, “באמת ומקרוב”, שהורכב כמעט כולו מגרסאות כיסוי אקוסטיות לשירים מאלבומיו הראשונים ובעקבותיו יצא לסבוב הופעות אקוסטיות מיוחדות.

בשנת 2009 הקליט אלבום עם להקת הפאנק רוק הישראלית המצליחה יוסלס איי.די, מתוכו יצאו להיטים כגון “מה לך נפשי” ו”הנה עיר” שהוקלט גם בשיתוף עם קרן פלס, ונבחר כשיר הפתיחה של הסדרה TLV” – עושים את תל -אביב”. השיר “רוצה להתבגר” מהאלבום הפך לפתיח של הסדרה “רמזור” ונחשב לשיר המצליח ביותר מאלבום זה.

ב-2014 חזר מוקי עם אלבום חדש ומצליח במיוחד – “לב חופשי”. עם צאת האלבום זכה מוקי בתארים: איש השנה במוסיקה, זמר השנה ושיר השנה לשיר “ילד של אבא” ואחרי שקיבל אלבום זהב על מכירות אלבומו האחרון והמצליח, “לב חופשי”, יוצא מוקי לסיבוב הופעות מצליח – “ילד של אבא” .

בשנת 2017 יצא אלבומו “הולך על מים”  ויצא בסיבוב הופעות חדש ומושקע הכולל את שירי האלבום החדש לצד להיטיו הגדולים, ביניהם: לב חופשי”, “ילד של אבא”, “אם יש סיכוי” “ילדה סוכר”, “מדברים על שלום”, “אלוהים”, “באמת מקרוב”, “לא רואה ממטר”, “עוקף מלמעלה” ועוד, מלווה בלהקת נגנים נפלאה על במה מעוצבת ותאורה עוצמתית ומרשימה, תוך שהוא סוחף איתו את הצופים לחוויה מוסיקלית כיפית במיוחד.

סושיאל.

הליקון-כנען מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת הופעות ואירועים

להזמנות. 03-5580890 | עומר. 054-5999000 | יוני. 052-4765452 | מייל. booking@helicon.co.il