זהבה בן


זהבה בן פרצה לתודעה עם אלבום הבכורה “טיפת מזל” שהפך לשלאגר ענק במדינת ישראל והפך רשמית את זהבה בן לחלוצת הזמר המזרחי בישראל שהפכה לקונצנזוס.
לאור הצלחה האלבום הופק סרט קולנועי – “טיפת מזל” שגם הוא הפך להצלחה מסחררת.
מאז פריצתה זהבה בן הפכה לאחת מהזמרות הגדולות והאהובות בישראל שהמשיכה להוציא להיטי ענק, אלבומי מופת שזכו להצלחה גדולה והופיעה ללא הפסקה ברחבי-הארץ ובעולם.
במופע מלווה ב10 נגנים, מבצעת על הבמה את מיטב הלהיטים מכל השנים: “טיפת מזל”, “ואני שטה”, “קטורנה  מסאלה”, “חוף זהב”, “מלך אמיתי”, “חיים שלי”, “אהבה כזו”, “אולי בעולם אחר”, “יש מי שאוהב אותי”, “אהבה אסורה”, “חיה בשבילך”, “בעלת החלומות” ועוד..

מן התקשורת:

יובל אראל, מבקר מוזיקה

ללא שום ספק, המופע הראשון של זהבה בן בקיסריה, הכתיר אותה באופן רשמי, לתואר שכל כך הגיע לה, המלכה האמיתית של הזמר הישראלי
אבי שושן, אתר YNET
בערב מרגש ועם שרשרת להיטי ענק, כבשה זהבה בן לראשונה את האמפי בקיסריה. כשהיא בת 52, אחרי שניצחה שנים של בדידות וקשיים, בלי טובות של אף אחד ועם ים של אהבה מהמעריצים שגדשו את המקום, רשמה בן ניצחון מפואר ומוצדקעמית סלונים, אתר וואלה
ההופעה של זהבה בן היא מין חפלה ארוכה ושמחה, כזאת שגם קפוצי התחת הקשוחים ביותר לא יוכלו לעמוד בפניה ויתחילו לרקוד תוך כדי ענטוזי ישבן קלים. אם יש מילה אחת שראויה להיות ליד זהבה בן – הזמרת והאישה – זו המילה “נשמה“.

סושיאל.

הליקון-כנען מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת הופעות ואירועים

להזמנות. 03-5580890 | עומר. 054-5999000 | יוני. 052-4765452 | מייל. booking@helicon.co.il