דיקלה

דיקלה נכנסה לתודעת הציבור ב-2001 עם אלבומה ‘אהבה מוסיקה’ בהפקתו של רן שם טוב. האלבום הניב את הלהיטים ‘בוקר טוב’ ו’בוחרת להיות’ ונבחר לאחד מחמשת האלבומים הטובים של אותה שנה.

במהלך השנים ביססה את עצמה דיקלה כאמנית וזמרת מסקרנת, איכותית ומרגשת וצברה לעצמה קהל נאמן. בעשור האחרון שחררה עוד שני אלבומי סולו וכתבה שירים לאמנים אחרים (שרית חדד, מוש בן ארי, מאיה בוסקילה) ביניהם הלהיט ‘מונו’ (שלומי סרנגה).

כיום הזמרת והיוצרת דיקלה היא ללא ספק מהקולות העוצמתיים, הייחודיים והאיכותיים במוזיקה הישראלית. אלבום המופת שלה ‘ואם פרידה’, עליו קיבלה את פרס אקו”ם, כלל שירים שריגשו בזה אחר זה, חשף את דיקלה לקהלים חדשים ובעקבותיו הגיעו מופעי סולד אאוט מדן ועד אילת. עם יציאת האלבום החדש ‘סיפור אופטימי’ נראה שהסיפור האופטימי של דיקלה ממשיך עם ביקורות מהללות, תואר שלישי ברציפות כ’זמרת השנה’ של רשת ג’, אינספור השמעות ברדיו לסינגלים מתוכו – ‘הוא כותב לי מאמי’, ‘אנשים’, ‘בדידותי הנהדרת’ (מישהו אוהב אותי) ו- ‘מסקרה שחורה’.

בימים אלו עובדת דיקלה על אלבום חדש, ממנו יצאו הלהיטים : ‘אתי’, ‘תודה’ ו-‘פסנתר לבן’ שמנוגנים ברדיו ללא הפסקה.

דיקלה מביאה לבמה תמהיל מהפנט של שירי האלבום החדש לצד ביצועים חמים וחדשים לשיריה הגדולים. בין השירים במופע: הוא כותב לי מאמי, ואם פרידה, שבע בערב, אל תלך, Here Comes The Rain Again, בסמה, בוקר טוב, יהיה לנו טוב, אין עוד אהבה כזאת ואחרים.

סושיאל.

הליקון-כנען מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת הופעות ואירועים

להזמנות. 03-5580890 | עומר. 054-5999000 | יוני. 052-4765452 | מייל. booking@helicon.co.il