שירי מימון

שירי מימון התפרסמה בשנת 2003 בעקבות העפלתה לגמר העונה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה “כוכב נולד”. כעבור שנתיים ייצגה את ישראל באירוויזיון 2005 עם השיר “השקט שנשאר” והגיעה למקום הרביעי, ובאותה שנה יצא אלבום הבכורה שלה שזיכה אותה בתואר “זמרת השנה” תואר לו זכתה גם בהמשך הקריירה.

ב-2008 הוציאה האלבום “רגע לפני ש..” ובשנת 2012 את אלבומה השלישי “שלג בשרב”. במקביל לקחה חלק בהנחיית תכניות טלוויזיה וטקסים, בסדרות, בקולנוע, בפסטיגלים, מחזות זמר ובתור שופטת בתכנית “אקס פקטור” ישראל.

בשנת 2010 החלה שירי מימון בשיתוף פעולה עם הזמר שמעון בוסקילה, והעלתה איתו מופע משותף שהכיל הן שירים שלה והן של בוסקילה שרץ במשך שלוש שנים מעל ל-300 הופעות. ב 2011 יצא אלבום “המופע המשותף” עם שמעון בוסקילה, שכלל 16 שירים. המופע המצליח כבש את האולמות הגדולים, הפארקים וכמובן את קיסריה.

כעת חוזרת שירי למרכז הבמה עם מופע סולו חדש ומרהיב, בהפקה נוצצת ועדכנית, בו תציג את כישוריה הרבים וכמובן את להיטיה הגדולים:
“השקט שנשאר”, “שלג בשרב”, “לאן שלא תלכי”, “כשהלכת”, “חלק ממך”, “עד שתבין אותי”, “תאהבי קצת את עצמך”, “יותר טוב לסלוח”, “כמה פעמים”,”זכוכיות”, “מי שפוי מי משוגע”, “אוויר”, “אהבה קטנה” ואחרים…

לוח הופעות

הופעות לאמן זה לא עודכנו במערכת. אנא בדקו במועד מאוחר יותר.

הזמנת מופע

הודעתכם:

או התקשרו עכשיו להזמנת מופע – 03-5580890